Seralgaz ile Yeşil Enerji ve Sürdürülebilir Üretim

Seralgaz olarak doğayı ve gelecek nesilleri korumak adına sürdürülebilir enerji çalışmaları ile üretimde yeşil enerjiyi kullanıyoruz. Faaliyetlerimizin tümünde ve üretim sürecimizde atıkların çevreye etkisini dikkate alarak yenilenebilir enerji kaynaklarını tercih ediyoruz.

Küresel firmaların yeşil sanayi anlayışı ile dahil olduğu bu sürece katkıda bulunuyor, sürdürülebilirlik stratejimiz sayesinde karbon ayak izimizi en aza indiriyoruz. Üretim tesislerimiz için yaptırdığımız güneş panelleri ile 2017 yılında kazandığımız Türkiye’nin ilk yeşil enerjili endüstriyel ve medikal gaz dolum tesisi unvanını gururla taşıyoruz.

Hakkımızda

1996 yılında İkitelli organize Sanayi Bölgesinde faaliyete başlayan firmamız, o tarihten itibaren sektöründe lider ve uzman olmaktadır.

1998 yılında sanayicilerimizin kullanmakta olduğu saf ve kaliteli AMONYAK GAZI satışına da başlayan firmamız o güne kadar sektörde eksik olan saf amonyağı, teknik ve kaliteli hizmeti ile sunmakta olup, kurmuş olduğu günlük 50 ton stok kapasiteli tesisleri ve araç filosu ile müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

Ayrıca %25 konsantreli sulu amonyak imalatına başlayan firmamız kurmuş olduğu aylık 500 ton kapasiteli tesisleri ile ülkemizde konusunda lider olan firmaların sulu amonyak ihtiyacını da karşılamaktadır.

Firmamız 2018 yılında yaptırmış olduğu güneş panelleri ile Türkiye’nin ilk yeşil enerjili tesisi olma unvanını taşımaktayız.

Firmamız bugüne kadar bölgemize bağlı kalmadan pazar gelişimini yakından takip ederek araç ve tüp yatırımlarını kesintisiz şekilde sürdürmüş olup kurmuş olduğu tüp ve likit gaz tankerlerinden oluşan araç filosu ile yurdumuzun her yerine hizmet verecek kapasiteye ulaşmıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar, dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmeti ile sanayicilerimizin her türlü gaz ihtiyacını karşılamayı hedefleyen firmamız , her türlü teknik ve taşıma alt yapı yatırımlarını tamamlamış olmasına rağmen bundan sonrada İkitelli organize sanayi bölgesinde ve yurdumuzun her yerinde siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini artırmak amacı ile yatırımlarına devam edecektir.